Sporty ekstremalne pozwalają nie tylko na nagły skok adrenaliny, ale przede wszystkim na idealne sprawdzenie swojego charakteru. Będziecie mogli sprawdzić swój charakter w nowej sytuacji oraz wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Bez wątpienia wszystkie skoki spadochronowe Toruń  odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora.

Możecie więc w pełni świadomie podjąć to ryzyko bez obawy o wasze życie. Instruktor pomoże wam otworzyć spadochron, zatem na pewno bezpiecznie wylądujecie na ziemi. 
Skoki spadochronowe Koszalin zdecydowanie nie są dla każdego. Instruktor nie zdecyduje się na wykonanie skoku z osobą panicznie przerażoną strachem. W tej chwili stanowicie zagrożenie nie tylko i wyłącznie dla siebie, ale też dla waszego instruktora. Osoby owładnięte strachem nie podejmują racjonalnych wyborów i mogą uniemożliwić dla instruktora otworzenie spadochronu. Musicie być zatem w stu procentach przekonani do odbycia danego skoku. Zrezygnować możecie w każdym momencie, dosłownie gdy będziecie już w helikopterze. Warto jednak w tym momencie postarać się przełamać swój strach i zdecydować się na skok. Nic nie daje nam tak ogromnej satysfakcji, jak zmierzenie się ze swoim strachem oraz pokonanie go. Skoki w tandemie z instruktorem są w pełni bezpieczne o ile amator jest wstanie zapanować nad swoim strachem. Jeżeli będziecie się wiercić , a oprócz tego w panice bić instruktora, to niestety wasz w pełni bezpieczny skok stanie się o sporo bardziej niebezpieczny i może zagrozić waszemu życiu oraz instruktora. 

Zobacz również: skoki spadochronowe Toruń.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2019 Blog internetowy. All Rights Reserved